עבודות חשמל ותקשורת

א.ש חברה לעבודות חשמל מבצעת מגוון רחב של עבודות חשמל ותקשורת עבור לקוחות רבים בכל הארץ, ביניהם מפעלי תעשייה, בניינים מסחריים, משרדי ממשלה, גופים ומוסדות ציבור, עיריות ומועצות מקומיות, חברות פרטיות וציבוריות מובילות במשק ובתי מגורים פרטיים.

עבודות החשמל והתקשורת שאנו מבצעים בפרויקטים השונים, מבוצעות ברמה מקצועית גבוהה, ביעילות ותוך הקפדה על כללי הבטיחות ועמידה בלוחות הזמנים. במסגרת פעילות החברה, אנו מתמחים בתכנון, ביצוע והקמה של מערכות חשמל ותקשורת בטכנולוגיה מתקדמת, כגון מערכת כריזה, מערכת גילוי אש, מערכת מחשבים וטלפוניה.

התייעץ עם המומחים שלנו

במסגרת השירותים שאנו מעניקים ללקוחותינו, אנו מלווים כל פרויקט באופן צמוד מראשיתו ועד סופו וכן אחראים על תכנון וביצוע של עבודות התשתית, הקמת לוחות החשמל וביצוע התחזוקה השוטפת. כמו כן, אנו מתמחים בביצוע של כל הבדיקות החשמליות הדרושות למתקנים השונים, התקנת לוחות חשמל, איתור ותיקון תקלות, עומסים וקצרים חשמליים, הגדלת חיבורים במידת הצורך ועוד. 

חברתנו מספקת לציבור הלקוחות פתרונות חדשניים ואיכותיים, המותאמים באופן אישי לצרכיהם המשתנים וכן מקפידה על מתן מענה מיטבי, באופן שוטף, לבעיות וליקויים שונים. 

נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק גם לכם שירות מקצועי, אמין ואיכותי. 

התייעץ עם המומחים שלנו