התקנה ואחזקת מתקני תאורה

זקוקים להתקנה של מתקן תאורה סטנדרטי או לא סטנדרטי? הגעתם למקום הנכון. חברת א.ש הוותיקה וצוות העובדים הרחב עומדים לשירותכם. אנו מציעים שירותי התקנה ואחזקת מתקני תאורה במשך שנים רבות. צוות החברה כולל עשרות עובדים מיומנים, בעלי ניסיון בהתקנות בתחום החשמל והתאורה וכן באחזקת מתקני תאורה קיימים.

בין היתר, יש לנו ניסיון רב בטיפול במערכות תאורה עירוניות, תאורת כבישים ומתקנים רבים אחרים (וכן ביצוע עבודות חשמל נוספות). מנוסים גם בביצוע התקנות ושיפוצים וכן בהתקנה של עמודים גבוהים לצרכי תאורה. עובדינו מנוסים מאוד בפרויקטים של מתקני תאורה על בסיס מגוון רחב של גופי תאורה ומנורות.

מבצעים גם עבודות תאורה ואחזקה במגרשי כדורגל ומגרשי ספורט. התקנות מערכות חשמל למנופי חוץ. התקנות גנרטורים. ביכולתנו להתקין פתרונות סטנדרטיים וגם להתקין ולתחזק מתקני תאורה ייחודיים. לדוגמא, ביצענו התקנה של עמודי תאורה לאצטדיונים, בגובה של 35 מטרים גובה וכן התקנת עמודי גבוהים יותר, כגון 45 מטרים גובה. ברשות חברתנו מגוון אמצעי הרמה, שמאפשרים השלמה של ביצוע כל התקנה ותחזוקה בצורה ראויה, טובה ובטוחה. הוותק שלנו – מעל 40 שנה. כל העובדים בעלי הסמכה כחוק. רשומים כחברה קבלנית, הסמכה ISO 9002. 

התייעץ עם המומחים שלנו

התייעץ עם המומחים שלנו